BÄROK / LYFTOK - Allmoge bruksföremål.

4447551. BÄROK / LYFTOK - Allmoge bruksföremål.

Längd 106 och 94cm

Bruksföremål från äldre Dalagård - föremål med varierande ålder 1800-1900-tal.

Bruks och åldersslitage

Se bilder för aktuell kondition.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 106 och 94cm

Bruks och åldersslitage

Adress

Bryggerivägen 17b
79237 Mora
Sverige

Antal besök: 199