KARMSTOLAR, 8 st, stapelbara, Werco, 1900-talets mitt.

4447542. KARMSTOLAR, 8 st, stapelbara, Werco, 1900-talets mitt.

Mörkbetsad björk.
Stoppad sits och rygg med pärlspik.
Sitthöjd 44 cm, rygghöjd 79 cm. Bredd 54 cm.
Transportstorlek 108x100x70 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Stötskador och klädsel med fläckar förekommer.

Tema

Månadsauktion september

Gör en kostnadsfri värdering!

Mörkbetsad björk.

Tema

Månadsauktion september

Antal besök: 517