GOTTHARD LUNDQUIST. Havsmotiv. Olja på pannå. Signerad och daterad 1973.

444751. GOTTHARD LUNDQUIST. Havsmotiv. Olja på pannå. Signerad och daterad 1973.

Dedikation a tergo; "Till vännen Gunnar från Gotthard".
54 x76 cm.

Smärre repor. Enstaka fläckar.

Gotthard Lundquist (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x76 cm.

Antal besök: 2 770