CHARLES ROKA. Tecknande barn. Olja på duk. Signerad.

444746. CHARLES ROKA. Tecknande barn. Olja på duk. Signerad.

81 x65 cm.

Charles Roka (1912–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

81 x65 cm.

Charles Roka (1912–1999)

Antal besök: 883