PIERRE JACQUOT, litografi, komposition.

4447421. PIERRE JACQUOT, litografi, komposition.

Signerad och numrerad 61/150.
Rammått 88x66cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och numrerad 61/150.
Rammått 88x66cm.

Bruksskick.

Antal besök: 239