JOHANNES OLSSON. Komposition med musikintrument, olja på duk, signerad och daterad 1974.

444741. JOHANNES OLSSON. Komposition med musikintrument, olja på duk, signerad och daterad 1974.

Ca 65 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 65 x 54 cm.

Antal besök: 447