OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvarell, julpyntat skyltfönster.

4447405. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akvarell, julpyntat skyltfönster.

Signerad Jans och daterad 1995.
Rammått 54x40cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 54x40cm.

Bruksskick.

Antal besök: 336