RÖKBORD, 1930-tal.

RÖKBORD, 1930-tal.
4447399. RÖKBORD, 1930-tal.

Mitt med lös skål i mässing. Svängda ben.
Höjd 48cm, diameter 70cm.

Bruksslitage, märken, repor, smärre ärg på skål.

Gör en kostnadsfri värdering!
4447399. RÖKBORD, 1930-tal.

Höjd 48cm, diameter 70cm.

Antal besök: 212