LAMPBORD, björk, art deco, 1930-tal.

4447386. LAMPBORD, björk, art deco, 1930-tal.

Lägsta höjd 126 cm, bordets höjd 53 cm, längd 53 cm, bredd 38 cm.

Bruksskick, kanten med fanerskador, i övrigt mindre märken och skav. Ej original skärm. Belysning fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Låsskruv för att låsa armen i högläge saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 881