DYRLUND SKÄNK.

DYRLUND SKÄNK.
4447360. DYRLUND SKÄNK.

Tillverkad av teakträ med fönsterluckor.
Höjd ca. 76 cm, bredd ca. 190 cm, djup ca. 49 cm.

Mindre tecken på slitage.
Det finns repor och små hål på insidan av golvet.

Gör en kostnadsfri värdering!
4447360. DYRLUND SKÄNK.

Mindre tecken på slitage.

Antal besök: 456