KAFFESERVISDELAR, 37 delar, "Blå Blomst", Royal Copenhagen.

444733. KAFFESERVISDELAR, 37 delar, "Blå Blomst", Royal Copenhagen.

17 koppar med fat, 18 assietter, sockerskål och gräddkanna.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 547