HÖRNSKÅP, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

444732. HÖRNSKÅP, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd 183, djup, ca 45, bredd 70 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 328