GUNNAR LARSON, litografi, träddunge.

4447313. GUNNAR LARSON, litografi, träddunge.

Signerad och numrerad 62/240.
Rammått 69x56cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och numrerad 62/240.
Rammått 69x56cm.

Bruksskick.

Antal besök: 257