SVEN BERTIL BERG, litografi, figurkomposition.

4447311. SVEN BERTIL BERG, litografi, figurkomposition.

Signerad och daterad 1973 samt numrerad 178/200.
Rammått 53x66cm.

Bruksskick, lös ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått 53x66cm.

Bruksskick, lös ram.

Antal besök: 165