MATSALSMÖBEL, björk, 1900-talets första hälft.

444730. MATSALSMÖBEL, björk, 1900-talets första hälft.

Bord, längd 135, bredd 78, höjd 75 cm, 2 iläggsskivor á 30 cm.
4 stolar, rygghöjd, 80 cm.
Linneskåp, längd, 140, djup, 45, höjd 115 cm.
Sideboard, längd 145, djup, 50, höjd 72,5 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar, rygghöjd, 80 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 563