VÄGGUR, förgylld Westerstrand.

4447232. VÄGGUR, förgylld Westerstrand.

höjd 62 cm, bredd ca 30 cm.

Ej testad funktionsgaranti lämnas ej, ej fullständigt genomgången. Små skador på yttersida förekommer.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 62 cm, bredd ca 30 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 244