BORD, Art deco, 1920-tal.

BORD, Art deco, 1920-tal.
444717. BORD, Art deco, 1920-tal.

Bord, björk, almrotsfanér på skivan
108 x 64, höjd 66 cm
Medföljer glasskiva.

Bruksslitage, märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

108 x 64, höjd 66 cm
Medföljer glasskiva.

Bruksslitage, märke.

Antal besök: 1 287