MONA JOHANSSON. Litografi.

MONA JOHANSSON. Litografi.
4447173. MONA JOHANSSON. Litografi.

Motiv från Drottninggatan och Kyrkogatan, Varberg. Signerad, numrerad 86/208,
40x57 cm
48x65cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x57 cm
48x65cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 315