HASSE ERIKSSON. Olja på duk.

HASSE ERIKSSON. Olja på duk.
4447167. HASSE ERIKSSON. Olja på duk.

Motiv med kvinna.
94x74 cm
95x75 cm.

Mindre ytsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv med kvinna.
94x74 cm
95x75 cm.

Mindre ytsslitage.

Antal besök: 210