MÅLNING, SCHWEIZ, 1900-TAL.

MÅLNING, SCHWEIZ, 1900-TAL.
4446849. MÅLNING, SCHWEIZ, 1900-TAL.

MÅLNING, 1900-talets mitt med motiv från Schweiz.

åtgärder
- Höjd: ca. 23 cm
- Bredd: ca. 26 cm
- Djup: ca. 1,5 cm
- Vikt: ca. 0,4 kg.

- välbevarad
- tecken på användning på grund av ålder.

Gör en kostnadsfri värdering!

åtgärder
- Höjd: ca. 23 cm
- Bredd: ca. 26 cm
- Djup: ca. 1,5 cm
- Vikt: ca. 0,4 kg.

- välbevarad

Antal besök: 116