Mauser. Läkarskåp/skänk.

Mauser. Läkarskåp/skänk.
4446824. Mauser. Läkarskåp/skänk.

metall och trä, fanerad.
Låsbar garderob med skjutdörrar.

ca H 70 cm, B 127 cm, D 45 cm.

tecken på slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

metall och trä, fanerad.

tecken på slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 283