SALONGSBORD, med klaffar, 1900-tal.

4446814. SALONGSBORD, med klaffar, 1900-tal.

Längd 82 cm
Höjd 60 cm
Bredd 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 82 cm
Höjd 60 cm
Bredd 52 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 165