CIGARETTETUI, silver, troligen Tyskland, svenskt import, 1900-tal.

444666. CIGARETTETUI, silver, troligen Tyskland, svenskt import, 1900-tal.

Dekor av kartan över skandinavien.
Ca 9 x 8 cm.
Vikt ca 78 gram.

Bruksslitage, band med slitage, buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 9 x 8 cm.
Vikt ca 78 gram.

Antal besök: 604