LOUIS ZELIG, olja, signerad.

LOUIS ZELIG, olja, signerad.
4446654. LOUIS ZELIG, olja, signerad.

Bildmått ca 33,5 x 41,5 cm.

Ej examinerad ur ram, smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 33,5 x 41,5 cm.

Antal besök: 154