MATTA, rölakan, signerad EE. Ca 235 x 172 cm.

444662. MATTA, rölakan, signerad EE. Ca 235 x 172 cm.

Polykromt mönster bland annat med rosa toner.

Slitage, fläckar. kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar. kantskador.

Antal besök: 1 379