4446611. BARSKÅP MED KYL, Electrolux, RA 130.
Folierad med palisanderimitation. Kromade ben med hjul. Två dörrar, ena sidan inredd med glashyllplan. Bredd 70, djup 40, höjd 77 cm.
Gallerhylla och tre isformar medföljer.
Bruksslitage, smärre skador och stötmärken. Metallen anlupen. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti ges.