STOLAR, 5 st, deNONA.

STOLAR, 5 st, deNONA.
4446570. STOLAR, 5 st, deNONA.

Sitthöjd 46, rygghöjd 82, bredd 42, djup 43 cm.

Bruksslitage. Märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken, repor.

Antal besök: 268