OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Gerhard.

4446562. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Gerhard.

Handarbetande kvinna.
Mått med ram ca 61 x72 cm.

Ytslitage, ytlig repa, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handarbetande kvinna.
Mått med ram ca 61 x72 cm.

Antal besök: 146