TAKAMPEL, emipirestil, 1900-tal.

444654. TAKAMPEL, emipirestil, 1900-tal.

6 ljusarmar.
Skålens diameter 28 cm. Total diameter inklusive ljusarmar 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljusarmar.

Bruksslitage.

Antal besök: 528