FOTOGENLAMPOR, 3 stycken, 1900/2000-tal.

4446499. FOTOGENLAMPOR, 3 stycken, 1900/2000-tal.

Glas och mässing, total höjd ca 33 - 38 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 342