AUGUSTE MOREAU. Figurin, brons, "L'Aurore", 1900-talets första del.

444648. AUGUSTE MOREAU. Figurin, brons, "L'Aurore", 1900-talets första del.

Plakett med text
"L'Aurore" par Aug. MOREAU medaille au salon.

Höjd 64 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plakett med text

Höjd 64 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 597