TORSTEN HYLANDER. KOMPOSITION, 1991.

4446435. TORSTEN HYLANDER. KOMPOSITION, 1991.

Monogramsignerad, daterad -91, blandteknijk/collage, bladmått 14,5x27 cm, rammått 60x51,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 227