OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Utan titel (diptyk).

4446386. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Utan titel (diptyk).

Blandteknik på duk, diptyk, vardera 190 x 75 cm. A tergo signerad (oidentifierad stämpel samt signatur) och daterad -89.

Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytsmuts.

Antal besök: 330