SOFFA, Scandinavian modern, 1930/40-tal.

4446372. SOFFA, Scandinavian modern, 1930/40-tal.

Hög rygg. Höjd ca 104 cm Längd ca 136 cm.

Fläckar, nött klädsel. Repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 289