STIG BLOMBERG. Väggrelief / Skulptur, brons, "Sången och Dansen" / "Harlekin och Colombina" signerad samt numrerad 195.

444612. STIG BLOMBERG. Väggrelief / Skulptur, brons, "Sången och Dansen" / "Harlekin och Colombina" signerad samt numrerad 195.

Gjutarstämpel H.Bergman.
Ca 22 x 24 cm.

Slitage.l.

Stig Blomberg (1901–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gjutarstämpel H.Bergman.
Ca 22 x 24 cm.

Slitage.l.

Stig Blomberg (1901–1970)

Antal besök: 1 700