Auktionshuset Kolonn
Konst
Skulptur
444612. STIG BLOMBERG. Väggrelief / Skulptur, brons, "Sången och Dansen" / "Harlekin och Colombina" signerad samt numrerad 195.
« Tillbaka till föremålet