KOLONNSKÅP, omkring 1900.

KOLONNSKÅP, omkring 1900.
4446119. KOLONNSKÅP, omkring 1900.

Hylla/piedestal med med två skåpdörrar och bakomliggande förvaring. Svartmålad med beslag i mässing

Höjd: ca 244 cm
Bredd: ca 40 cm.

Bruks-. och åldersbaserat slitage, märken, repor och mindre färgbortfall, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 244 cm
Bredd: ca 40 cm.

Antal besök: 600