OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

4446082. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå.

bildmått 99x79 cm
totalmått 112x92 cm.
Signerad V.Zejda
Daterad 1981.

Mindre ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått 99x79 cm
totalmått 112x92 cm.
Signerad V.Zejda
Daterad 1981.

Mindre ytrepor.

Antal besök: 284