BORRVALNÖT, 1800-TALETS SLUT (?) ARBETSBORD.

4446051. BORRVALNÖT, 1800-TALETS SLUT (?) ARBETSBORD.

den formade toppen inneslöt en fackinredning med inlagda lock till två lådor, 75 cm hög x 47 cm bred x 39 cm djup.

Nedre lådan låst och öppnas inte. Förluster på lock, gamla märken och slitage, splittringar till toppen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 182