OK, trä, 1800-tal.

OK, trä, 1800-tal.
4446020. OK, trä, 1800-tal.

Bredd 92 cm
Med rep och 2 metallkrokar.

Bruks-, ålders- och ytslitage, avslag, spricka, maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!
4446020. OK, trä, 1800-tal.

Bredd 92 cm
Med rep och 2 metallkrokar.

Antal besök: 178