AUGUST HAGBORG. Ostronplockerskor.

4445943. AUGUST HAGBORG. Ostronplockerskor.

Olja på duk, 84 x 117 cm, inklusive ram 94 x 130 cm. Signerad Hagborg.

Tryckskada, mindre hål (ej helt igenom).

August Hagborg (1852–1921)

Gör en kostnadsfri värdering!

August Hagborg (1852–1921)

Antal besök: 475