RULLBORD, "General/Voss", IKEA, 1980-tal.

4445931. RULLBORD, "General/Voss", IKEA, 1980-tal.

Förkromat underrede med skivor av rökfärgat glas. På hjul. Längd 75, bredd 50, höjd 70 cm.

Modellen avbildad i IKEA-katalogen 1983, s. 68.

Bruksslitage. Smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 350