GUMME ÅKERMARK. Axel Johan Pihlgrens födelsehus. Olja på duk, signerad och daterad 1899.

444576. GUMME ÅKERMARK. Axel Johan Pihlgrens födelsehus. Olja på duk, signerad och daterad 1899.

Ca. 35x48 cm.

Krackelyr, mindre färgbortfall. Smärre dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 35x48 cm.

Antal besök: 1 232