G PLAN 'ASTRO' SOFFBORD.

G PLAN 'ASTRO' SOFFBORD.
4445747. G PLAN 'ASTRO' SOFFBORD.

Teak soffbordet från G Plan, med en cirkulär topp med glasinsats upphöjd över en formad X-ram, 46 cm höjd, 84 cm diameter.

Med slitage och märken, några repor och vattenmärken.

Tema

20th Century Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

20th Century Design

Antal besök: 2 363