REINHOLD VON ROSEN. Helsingborg, etsning, signerad.

4445719. REINHOLD VON ROSEN. Helsingborg, etsning, signerad.

Ramstorlek 40 x 52 cm, provtryck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 206