MAGASINHYLLA, 1900-TAL.

MAGASINHYLLA, 1900-TAL.
4445686. MAGASINHYLLA, 1900-TAL.

Tidningshylla i teak och rökt glas från 1970-talet, 32cm x 46cm x 21cm.

I bra övergripande skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I bra övergripande skick.

Antal besök: 127