KUVERTVÄSKA, skinn, Marc Jacobs.

4445615. KUVERTVÄSKA, skinn, Marc Jacobs.

Nougatfärgat skinn, spänne i försilvrad metall
Ca 19 x 35 x 4,5 cm
1 fack, 1 innerfack med dragkedja, 2 mindre fack
Med dustbag.

Bruksskick, smärre ytslitage, smärre fläckar på dustbagen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 19 x 35 x 4,5 cm
Med dustbag.

Antal besök: 296