OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Litografi, "Dvärgen", signerad Granvall-93.

4445520. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Litografi, "Dvärgen", signerad Granvall-93.

Bild. ca 23 x 28 cm
Ram. ca. 37 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bild. ca 23 x 28 cm
Ram. ca. 37 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 180