BUTIKSSKYLT, emalj, "Postkontor - Postsparbank".

4445456. BUTIKSSKYLT, emalj, "Postkontor - Postsparbank".

Ca 56x39 cm.

Skador, lagningar.

Tema

Skyltat och klart

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 56x39 cm.

Skador, lagningar.

Tema

Skyltat och klart

Antal besök: 409