SABEL, Indien, 1900-tal, 2st.

SABEL, Indien, 1900-tal, 2st.
4445379. SABEL, Indien, 1900-tal, 2st.

Längsta inklusive balja 98 cm.

Bruksslitage.

Tema

Militaria

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Tema

Militaria

Antal besök: 254